Lávové kameny

Masáž lávovými kameny (Magic hot stones) - jde vlastně o havajskou masáž prováděnou nejkvalitnějšími lávovými kameny s použitím havajského aromatického oleje.

Lávové kameny - gabbrové kameny - gabbro se vyskytuje velmi vzácně, vzniká pomalým tuhnutím lávy v hlubších vrstvách, obsahuje větší množství kovů, je velice tvrdé a odolné, strukturu má většinou kompaktní, bez zlomů, má velmi velkou akumulační tepelnou a energetickou schopnost.

Tato masáž dovede masírovaného k absolutní relaxaci a uvolnění a někdy i k posilujícímu spánku a patří mezi nejluxusnější masáže. Masáže Magic hot stones se staly jednou z nejvyhledávanějších technik masáží pro své jedinečné terapeutické a relaxační vlastnosti. Lávové kameny hluboce prohřejí problematické svalové partie a relaxují tělo i mysl, pomáhají odstraňovat blokace na meridiánech, důležitých energetických drahách a bodech a posilují proudění energie v těle. Kameny jsou předem ohřívány ve vodní lázni ve speciální nádobě.

Účinky masáže

Postupně prohřívá celé tělo, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, vyrovnává energii v těle, pomáhá detoxikaci organismnu, proti revmatismu, nespavosti, vysoce protistresová masáž. 

Nevhodnost masáže

Přecitlivělost na teplo, spálení kůže od sluníčka, vysoký krevní tlak, otevřené rány a modřiny, nedávné operace, křečové žíly, kožní infekce, infekční onemocnění, záněty, těhotenství, bolesti hlavy.

Orientační doba trvání masáže lávovými kameny

  • záda 30 – 40 minut

Masáže a cvičení i v dopoledních hodinách dle domluvy.

 

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk.
Nejvyšším stupňem léku je láska."
PARACELSUS

Dekor Masáže Dekor Hana Nezvalová Dekor Troubky Dekor Telefon: 605 883 788 Dekor E-mail: hana.nezvalova@email.cz Dekor Webdesign: Martin.Nezval.Net