Švédská masáž

Švédská masáž je v západních kulturách považována za základní formu masáže. 

Švédská masáž využívá různé typy tření a hnětení, zahrnuje použití rukou, předloktí a loktů, je vhodná k ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti, potíže spojené se stresem, uvolnění svalového napětí.

Masáž může být zaměřena na celé tělo nebo jen na určité partie – záda, šíje, dolní končetiny, horní končetiny, hýždě. Důležitý je při ní příjemný a jemný tlak rukou na tělo a jejich stálý kontakt s klientem. Hlavním cílem masáže je zvýšení průtoku kyslíku v krvi a uvolnění toxinů z těla.

Účinky švédské masáže

Celá masáž je velmi příjemná, uklidňující, povzbuzující a při odchodu z masáže máme pocit, jako by z těla spadly celé balvany tíhy.

Nevhodnost švédské masáže

Záněty a otoky, horečka, otevřené rány, modřiny, zranění kostí a kloubů, krvácení, rakovina, vysoký krevní tlak, křečové žíly, hluboké žilní trombózy, infekční kožní nemoci, těhotenství, šestinedělí, těsně po jídle, celková slabost a sešlost, odvápnění kostí.

Orientační doba švédských masáží

  • dolní končetiny zepředu, zezadu 30-40 minut
  • záda 30-40 minut

Masáže a cvičení i v dopoledních hodinách dle domluvy.

 

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk.
Nejvyšším stupňem léku je láska."
PARACELSUS

Dekor Masáže Dekor Hana Nezvalová Dekor Troubky Dekor Telefon: 605 883 788 Dekor E-mail: hana.nezvalova@email.cz Dekor Webdesign: Martin.Nezval.Net