Deštný harmonizační sloup

Při kraniosakrálních ošetřeních využívám deštný harmonizační sloup od vynálezce a výrobce sloupu pana Martina Pečenky a výhradního distributora deštných sloupů pro ČR pana Tomáše Pokorného.

Deštný harmonizační sloup

„Tento unikátní harmonizační nástroj ve tvaru sloupu vydává zvuk dokonale podobný padajícímu dešti, který uklidňuje, relaxuje a harmonizuje zároveň. Působí blahodárně na srdce i mysl člověka, kdy zvuk padajících kapek „odplavuje“ nežádoucí emoce, uvolňuje napětí, uvádí do hlubokého stavu klidu.

Deštný harmonizační zvukový šum, neboli zvuk dešťových kapek, nás uvádí do hlubokých relaxačních, vibračních hladin alfa, théta a delta. Tyto vibrační hladiny jsou pro mozek a tělo vysoce léčivé.

Několik minut trvající šumění Deštných sloupů uvolňuje mysl natolik, že se ve vnitřním uchu převádějí zvukové vlny na elektrickou energii, která dobíjí buňky mozku, kdy dochází ke stavu plného uvolnění a stavu hluboké relaxace.

V lidském těle probíhá spousta blahodárných procesů, díky kterým je obohacen celý organizmus. Uvolněním vnitřního stresu dochází k celkové regeneraci a harmonizaci.

Deštné sloupy jsou různých rozměrů a délek znění,. Délka zvuku a intenzita padajícího deště je přímo úměrná velikosti sloupu.

Nástroj vznikal asi 10 let, je originálním patentem a je vyroben z přírodních materiálů a naladěn na frekvence od 1 Hz do 22.000 Hz. Nový vylepšený typ má prodlouženou délku rezonance (až 60 minut neustálého dešťového toku), a proto je velmi vhodný pro skupinové meditace a harmonizace.

Nástroj se vyrábí ručně – jeho tělo je vyrobeno z bambusu se specifickými rezonančními vlastnostmi. Povrch sloupu je lakován esencí z vonné pryskyřice. Znění se spouští otočným pohybem sloupu podobně jako přesýpací hodiny.“

Citace Deštný harmonizační sloup zveřejněna se souhlasem autora pana Tomáše Pokorného (https://www.harmonizacni-nastroje.cz/destne-sloupy/).

Otevřeno od 3. 5. 2021.

Pozor, od 1. 7. 2021 změna ceníku.

Podmínky pro poskytování služeb si můžete přečíst zde.

Platnost poukazů prodloužena do 31. 8. 2021.

Masáže a cvičení i v dopoledních hodinách dle domluvy.

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk.
Nejvyšším stupňem léku je láska."
PARACELSUS