Indická masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Masáž v životě Indů zaujímá velmi důležitou roli. Umění indické masáže se neustále rozvíjelo, předávalo se z generaci na generaci a dodnes se různé techniky střeží jako rodinná tajemství. V dnešní době se s tímto typem masáže můžete v Indii setkat nejen u holiče, ale i na plážích či tržištích. Může však být pro Evropana příliš razantní. U nás se provádí ve více relaxační podobě.

Nejvíce se stres a napětí projevuje v podobě zatuhlých míst na hlavě, krku a ramenech, kde jsou důležitá energetická centra v těle.

Samotná indická masáž hlavy začíná v sedě v oblečení (na tuto masáž si vezměte s sebou pohodlné bavlněné tričko bez límečku) uvolněním šíje, trapézového svalu, ramen, paží a krku. Poté si klient lehne na záda a následuje masáž obličeje a závěrečná relaxace 10-15min na lehátku.

Indická masáž hlavy má vliv nejen na fyzickou, ale současně i duševní úroveň. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese, působí blahodárně na psychiku, prokrvuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořínky.

Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Indikace

Kontraindikace

Otevřeno od 3. 5. 2021.

Pozor, od 1. 7. 2021 změna ceníku.

Podmínky pro poskytování služeb si můžete přečíst zde.

Platnost poukazů prodloužena do 31. 8. 2021.

Masáže a cvičení i v dopoledních hodinách dle domluvy.

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk.
Nejvyšším stupňem léku je láska."
PARACELSUS