Lávové kameny

Masáž lávovými kameny (Magic hot stones) - jde vlastně o havajskou masáž prováděnou nejkvalitnějšími lávovými kameny s použitím havajského aromatického oleje.

Lávové kameny - gabbrové kameny - gabbro se vyskytuje velmi vzácně, vzniká pomalým tuhnutím lávy v hlubších vrstvách, obsahuje větší množství kovů, je velice tvrdé a odolné, strukturu má většinou kompaktní, bez zlomů, má velmi velkou akumulační tepelnou a energetickou schopnost.

Tato masáž dovede masírovaného k absolutní relaxaci a uvolnění a někdy i k posilujícímu spánku a patří mezi nejluxusnější masáže. Masáže Magic hot stones se staly jednou z nejvyhledávanějších technik masáží pro své jedinečné terapeutické a relaxační vlastnosti. Lávové kameny hluboce prohřejí problematické svalové partie a relaxují tělo i mysl, pomáhají odstraňovat blokace na meridiánech, důležitých energetických drahách a bodech a posilují proudění energie v těle. Kameny jsou předem ohřívány ve vodní lázni ve speciální nádobě.

Účinky masáže

Postupně prohřívá celé tělo, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, vyrovnává energii v těle, pomáhá detoxikaci organismnu, proti revmatismu, nespavosti, vysoce protistresová masáž.

Nevhodnost masáže

Přecitlivělost na teplo, spálení kůže od sluníčka, vysoký krevní tlak, otevřené rány a modřiny, nedávné operace, křečové žíly, kožní infekce, infekční onemocnění, záněty, těhotenství, bolesti hlavy.

Orientační doba trvání masáže lávovými kameny

Poukazy po uplynutí doby platnosti nelze uplatnit.

Objednání na poukaz je nutné provést alespoň 3 týdny před vypršením doby platnosti poukazu.

 Masáže a cvičení i v dopoledních hodinách dle domluvy.

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk.
Nejvyšším stupňem léku je láska."
PARACELSUS